UCMS Group România angajează

UCMS Group România recrutează studenţi în ultimul an de studiu sau tineri absolvenţi pentru postul de asistent vânzări.

Cerinţe:

  • Bune abilităţi de comunicare orală şi scrisă;
  • Persoană organizată, cu abilităţi de utilizare a pachetului MS-Office (Outlook, Excel, Word);
  • Abilităţi de investigare;
  • Spontaneitate şi curaj în discuţiile cu persoane necunoscute.

Responsabilităţi:

  • Identificarea potențialilor clienţilor prin consultarea mediilor de comunicare;
  • Obţinerea de informaţii despre potențialii clienţii
  • Calificarea prospecţilor în funcţie de gradul de interes în achiziţionarea produselor/serviciilor companiei.

Studenții interesați să se alăture echipei UCMS Group România, vor trimite un CV la adresa anca.paun@ucmsgroup.com, până la data de 8 iunie 2012.

UCMS Group România asigură servicii de salarizare și administrare de personal companiilor multinaționale şi locale care operează în România. Printre clienții companiei se numără Deloitte, Nokia, Siemens, Raiffeisen Bank, JTI, Banca Transilvania, Nestle, Michelin, Volvo.

Sursa: http://startub.unibuc.ro

Anunțuri
Postat in Social

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

Arhiva postărilor
Logo Asociația studențească Philos

Logo-ul Asociației studențești Philos

Logo Asociația Studenților din Universitatea București
Logo Alianța Națională a Organizațiilor Studențești din România

European Student's Union